Foto's van de stad van de parfum, Grasse. Het middeleeuwse centrum, de rondleidingen in de parfumfabrieken en de winkelstraten.
De stad Grasse is een mooie stad met veel smalle middeleeuwse straatjes en leuke kleine winkels in de bergen van de Côte d'Azur. Tips: Leuke plaatsen aan de Côte d'Azur.
De meeste toeristen komen voor de gratis rondleidingen in de parfumfabrieken maar het is ook een prachtige stad om te bekijken. Tips: Leuke attracties in Grasse.
Grasse is een stad met veel smalle winkelstraten. Het is nog steeds niet toeristisch en van 12:00 tot 15:00 uur zijn veel winkels enkele uren gesloten. Tips: Een weekend in Grasse.
Een pleintje in het historische centrum van Grasse.
In de winkelstraten van Grasse vind je dit soort parfumwinkeltjes waar je zeep, parfum en eau de toilette kunt kopen. Er zijn in Grasse drie grote parfumhuizen: Galimard, Moulinard en Fragonard. Tips: Het parfum en de parfumhuizen in Grasse.
Tijdens de rondleiding door het parfumhuis van Fragonard kun je producten proberen en kopen. Adres: Bd Fragonard in het centrum. Tel: (0033) (0)493364465. Tips: Het parfum en de parfumhuizen in Grasse.
Behalve de drie grote parfumhuizen zijn er in Grasse ook enkele onafhankelijke parfummakers. Hier in de Rue de l'Oratoire op nummer 12 heeft parfummaker Didier Gaglewski een winkeltje. De Neus staat zelf in de winkel.
Grasse is een historische stad in de bergen, ongeveer 15 km van Cannes. In de kathedraal Notre-Dame-du-Puy op de achtergrond zijn werken van Rubens en Jean-Honoré Fragonard te zien.
Vanuit Grasse heb je een mooi uitzicht over de bergen en de stad. Bij helder weer zie je vanuit Grasse de zee en de badplaats Cannes, ongeveer 10 km verder. Tips: De attracties van Cannes.
Het park Jardin de la princesse Pauline ligt in het centrum van Grasse. Hier is een grote parkeergarage. Tips: Een weekend in Grasse.