Informatie en foto's van Mainstreet USA, een deel van Disneyland Parijs. Hier zijn de restaurants, de winkels en de grote parade.
Als je het Disneyland Park binnenkomt sta je in Mainstreet USA. Je loopt via deze winkelstraat naar de andere themalanden van Disneyland. Op het plein kun je met Disneyfiguren op de foto, er is een bezoekerscentrum en natuurlijk veel winkeltjes.Tips: Disneyland Parijs: Main Street USA.
Het gebouw met het rode dak is het meest luxueuze hotel van Disneyland, het Disneyland Hotel. Hier is ook de ingang van Disneyland.Tips: De hotels van Disneyland Parijs.
De winkelstraat Mainstreet USA is in Amerikaanse stijl ingericht. Er zijn naast de winkeltjes ook restaurants en eethuizen. Regelmatig komen hier parades voorbij.Tips: De vijf themalanden van Disneyland in Parijs.
Dit is het plein bij de ingang van Disneyland. Hier eindigt de grote parade. Zoals je ziet is alles in de stijl van een traditioneel Amerikaans stadje ingericht.Foto's van een bezoek aan Disneyland Parijs.
In Mainstreet USA zijn enkele pleintjes met een terras. Het is wel zelfbediening en vaak is het lastig om een leeg tafeltje te vinden. Tip: zoek een tafeltje tijdens een parade. Iedereen staat dan op straat. Foto's van het nabijgelegen Fantasy Land.
Er zijn in Mainstreet USA regelmatig kleine en grote parades met Disneyfiguren. Bij de ingang krijg je een folder met de tijden. Tijdens de grote parades is het erg druk dus als je vooraan wilt staan moet je ruim van tevoren op de stoep gaan zitten.Tips: De parades van Main Street USA.
In Mainstreet USA zijn veel winkels met Disney artikelen. Je kunt hier ook plastic regenjassen en paraplu's kopen.
Parallel aan Mainstreet USA loopt een winkelgalerij. Als het regent kun je dus droog in de winkels en restaurants komen.Foto's van een bezoek aan Disneyland Parijs.
Via Mainstreet USA loop je rechtstreeks naar Fantasyland. Voor Frontierland sla je hier links af en Discoveryland ligt rechts van dit plein.Foto's van Discovery Land.
Vanuit Mainstreet loop je rechtstreeks naar het sprookjeskasteel, de ingang van Fantasyland. Hier aan het eind van Mainstreet zijn de grote restaurants.Foto's van Fantasy Land.