Informatie en foto's van de Duitse stad Freiburg in het Zwarte Woud. Freiburg heeft een prachtig historisch centrum.
Freiburg heeft een prachtig historisch centrum. Op de foto zie je de winkelstraat Kaiser Joseph Strasse met de middeleeuwse stadspoort Martinstor.Tip: De attracties van Freiburg.
Op de foto het gezellige middeleeuwse plein Münsterplatz bij de kathedraal. Op de achtergrond staat het rode Historisches Kaufhaus, een warenhuis uit 1532.Tip: Een weekend in Freiburg.
De toren van de kathedraal op de Münsterplatz stamt uit de 14de eeuw. De Münsterplatz is het meest centrale plein in de historische binnenstad. Alle bezienswaardigheden van de stad liggen binnen een straal van 10 minuten lopen.Tip: De attracties van Freiburg.
Het andere historische plein van Freiburg is het Rathausplatz. Dit plein ligt vlakbij de Münsterplatz en ligt dus erg centraal. Er zijn verschillende hotels op het plein.Tip: Overnachten in Freiburg.
Het toeristenbureau van Freiburg ligt op het plein Münsterplatz.Tip: Leuke plaatsen in de omgeving van Freiburg.
Freiburg is een universiteitsstad die bekend staat om de wijnbouw in de omgeving en brouwerijen. Dankzij de toeristen en de studenten zijn er dan ook veel drukbezochte terrasjes en Biergartens in de binnenstad. Tip: De attracties van Freiburg.
Dit is de Martinsgässle bij de middeleeuwse stadspoort Martinstor. Hier ligt aan het eind van de straat het theater Freiburger Markthalle en de brouwerij annex café Martins Bräu.
Dit is de winkelstraat Gerberau. Hier zijn veel antiekwinkels en zijn diverse leuke cafés en hotels met aan de achterzijde een terrasje aan het water.Tip: Reserveer een hotel n Freiburg.
Sinds de twaalfde eeuw stroomt er water door de straten van Freiburg. Vroeger stroomde het in het midden van de straat maar in de 19de eeuw is dat verlegt maar de zijkant. Het wat komt uit de rivier en is dus redelijk schoon.
Dit is de Rathausgasse, een winkelstraat die uitkomt op het mooie plein Rathausplatz..Tip: Een weekend in Freiburg.