In Saint-Tropez kunt u een sfeervol hotel vinden in het oude gedeelte van het dorp. U bent hier vlakbij de beroemde haven van Saint-Tropez.
Aan de 8 km lange weg tussen Port Grimaud en Saint-Tropez liggen veel hotels, villa's en campings aan zee.
Hotel Yaca is net zoals Hotel de la Ponce een hotel dat in de tijd dat filmsterren in Saint Tropez gezien wilden worden populair was. Toen heette het hotel nog Hotel Aioli en was het favoriete hotel van o.a. Orson Welles, Tyrone Power, Greta Garbo, Rita Hayworth en Errol Flynn.
Het hotel is nu over haar hoogtepunt heen maar is nog steeds een prima hotel om in te overnachten. Het is gevestigd in het historische centrum van Saint-Tropez, de oude wijk La Ponche. Hier hangt nog de sfeer van het oude vissersdorp dat St Tropez ooit was.
Het viersterrenhotel Hotel de la Ponche ligt aan een klein strandje in het historische centrum van Saint-Tropez, vlakbij de haven. Het hotel is bekend geworden als bar in de beroemde film van Roger Vadim met Brigitte Bardot.
Op het strandje voor het hotel zijn scenes opgenomen van deze film die Saint Tropez op de kaart zette bij de jetset en intellectuelen. Het is een klein hotel met 18 kamers op drie verdiepingen en een restaurant op de begane grond.
In het hotel hebben veel sterren overnacht. Zo was de blauwe kamer (kamer 8) favoriet van Romy Schneider. Ook Sartre en Simone de Beauvoir kwamen hier graag.
Op de begane grond van Hotel de la Ponche is een uitstekend restaurant met terras aan zee. Het restaurant heeft een Provençaalse keuken en u kunt er heerlijke vis eten.
In de voormalige vissersbar van het hotel gingen Greco, Picasso en Bardot u voor.
In de omliggende straten, de oude wijk La Ponche, ziet u nog iets van het oude vissersdorp van honderd jaar geleden.
Hotel Yaca ligt in het centrum van St. Tropez.
De badplaats Port Grimaud ligt maar 10 minuten met de auto van Saint-Tropez. In juli en augustus is de Route Departementale (D98A) vaak erg druk en er staan dan veel files.
U kunt dan ook het beste de auto in Port Grimaud laten staan en met de veerboot van Port Grimaud naar de haven in Saint-Tropez varen.
In Port Grimaud zijn diverse campings waar u een caravan of chalet kunt huren. Twee leuke campings om te overnachten in Port Grimaud zijn Camping les Prairies de la Mer en Camping des Mûres.
Camping les Prairies de la Mer is een luxe camping met een zwembad, een spa met wellness faciliteiten en toegang tot zee. U kunt er volledig ingerichte caravans huren voor vier en zes personen.
Ongeveer 250 meter van de camping vertrekt er een boot naar Saint-Tropez. Met de auto is het vanaf de camping maar 15 minuten rijden van Saint-Tropez, als er tenminste geen file staat. U kunt uw auto op de camping gratis parkeren.
U kunt een mooi chalet of caravan op vakantiepark Praires de la Mer in Port Grimaud huren.
Er zijn in dit vakantiepark vakantiehuizen en caravans voor twee, vier en zes personen. In dit vakantiepark vindt u naast mooie accommodaties ook een privé strand, restaurants, bars, watersportfaciliteiten en uitgebreide sauna en wellness faciliteiten.
Verder kunt u er tennissen en fitnessen en voor de kinderen is er een speeltuin en een kinderclub.
Op de camping en op het strand bij de camping zijn honden het hele jaar welkom.
Erop uit met de hond.
Hotel B. Lodge in de Rue de l 'Aioli is een uitstekend hotel en heeft zelfs enkele familiekamers.