Covent Garden is een wijk in Londen waar u goed kunt uitgaan en shoppen. Hier vindt u pubs, restaurants, winkels, straatartiesten en heel veel terrasjes.
Covent Garden Piazza was vroeger een groente- en bloemenmarkt maar dat is niet meer zo. De Jubilee Market in Covent Garden Piazza is nog wel een overdekte markt.
Covent Garden is de wijk rond de overdekte markt Covent Garden Market. Covent Garden wordt begrenst door High Holborn, Kingsway, the Strand en Charing Cross Road. Het is een gebied met veel entertainment, straatartiesten en veel winkels.
Een overdekte groentemarkt is Covent Garden Piazza allang niet meer.
De Royal Opera House heeft een ingang aan Covent Garden Piazza, er zijn veel terrasjes, leuke pubs en er zijn altijd wel voorstellingen van straatartiesten.
De Royal Opera House in Covent Garden.
Tickets voor concerten in Londen.
De winkels in Covent Garden Piazza zijn gericht op toeristen. Naast winkels die boeken, kleding en voedsel verkopen zijn hier ook mooi ingerichte specialiteitenwinkeltjes te vinden.
In de omgeving van Covent Garden Piazza zijn veel luxe kledingwinkels en u kunt er schoenen en mode-accessoires kopen.
Rond Covent Garden liggen tussen Leicester Square en Covent Garden Market leuke winkelstraten.
Enkele leuke winkelstraten met veel eethuizen en restaurants tussen Leicester Square en Covent Garden zijn Earlham Street, Shorts Gardens, Long Acre en Neal Street.
Iedere dag worden er in Covent Garden Market voorstellingen gegeven door straatartiesten. Bijzonder is dat de straatartiesten die bij Covent Garden Market willen optreden eerst auditie moeten doen.
Er zijn voorstellingen bij de North Hall, de West Piazza en de South Hall Courtyard. Jammer genoeg is het aantal voorstellingen beperkt tot één per uur.
In de South Hall Courtyard, de vroegere groentemarkt, kunt u genieten van koffie en croissants op de terrasjes. Hier is vaak live klassieke muziek want alleen een klassieke muziek voorstelling is hier toegestaan. Vanaf de terrasjes heeft u een goed uitzicht op de voorstelling.
De voorstellingen in de Courtyard worden gegeven tussen 10.30 uur en 19.00 uur.
De Jubilee Hall Market is een overdekte markt in Covent Garden Piazza. De Jubilee Market is voor toeristen.
Op maandag is er een antiekmarkt en in het weekend is er een "arts and crafts" markt.
De rest van de week wordt er op de Jubilee Market een algemene markt gehouden. De toegang tot de markt is gratis.
Deze pub dateert uit de 17e eeuw en heeft ook veel beroemde schrijvers als klanten gehad, waaronder Charles Dickens en John Dryden. De pub heeft een prachtig interieur met houten lambrisering en een open haard en is nog steeds een populaire ontmoetingsplaats voor locals.
Het is een goede plek voor een pint lager of lekkere pub food.
Adres: The Lamb and Flag, 33 Rose Street. metrostation: Covent Garden
Het Theatre Royal, Drury Lane, is één van de grootste theaters in Londen en heeft een capaciteit van bijna 2200 zitplaatsen. Het theater heeft veel beroemde musicals gepresenteerd en er zijn regelmatig concerten en andere evenementen.
Het Royal Opera House, gelegen in Covent Garden, is één van de meest prestigieuze theaters ter wereld. Het is theater is de thuisbasis van zowel de Royal Opera als het Royal Ballet.